?Alfabet zmian?  to książka dla każdego, kto wytycza sobie cele i szuka efektywnych sposobów na ich osiąganie. Znajdziesz tu wiele praktycznych wskazówek, dzięki którym łatwiej Ci będzie mierzyć się z trudnościami, które napotkasz na swojej drodze. Otrzymasz konkretne   narzędzia umożliwiające efektywne planowanie oraz zarządzanie niezbędnymi zasobami w postaci kapitału, dostępu do informacji oraz pozostałych czynników niezbędnych do realizacji Twojego celu.

Rekomendacje

Piotr chce Cię przygotować na niezwykłą podróż. Podróż po marzenia. Prowadzi krok po kroku – inspiruje, zachęca do odpowiedzi na pytania oraz mobilizuje do działania. „Alfabet zmiany” to lekka, pełna historii lektura – dobry katalizator zmian życiowych. Polecam!

Katarzyna Lorenc

Ekspert wdrażania zmian organizacyjnych, autorka bloga "Przystań w zmianie"

Czytając tę książkę, bardzo mocno utożsamiałam się z tym co czułam i jak działałam w sporcie, dążąc do swoich celów.
Każdy rozdział to mój codzienny trud kariery sportowej i trzymanie się ścisłych reguł. Z pozoru to proste zasady, jednak nie każdy potrafi w nich wytrwać.
?Alfabet zmian? stanowi również odpowiedź, jak przenieść sukces, który osiągnęłam w sporcie na realia dzisiejszej ścieżki zawodowej.
Wszystkie  zasady przedstawione są w tej książce, więc TY także możesz odnieść  je do swojej  sytuacji i pragnień oraz dążyć do tego bardzo wytrwale.
Zachęcam do lektury każdego, kto chce osiągać swoje cele i dokonać zmiany.
Michalina Świetlik

wielokrotna medalistka Mistrzostw Europy i Świata w karate shotokan, III DAN

Książka stanowi cenny zbiór prostych a zarazem bardzo praktycznych metody i wskazówek, dzięki którym możliwe jest szybsze i efektywniejsze stawianie i osiąganie prywatnych oraz zawodowych celów. Dodatkowo motywujące są sugestie i podpowiedzi oparte na osobistych doświadczeniach Autora. Książkę w szczególności rekomenduję Osobom, które stawiają pierwsze kroki na drodze świadomego samorozwoju i realizacji swojego osobistego potencjału.
Dr Anna Syrek-Kosowska

Dr Anna Syrek-Kosowska ? psycholog biznesu, Executive Coach& Superwizor Coachingu akredytowany w londyńskiej Coaching Supervision Academy oraz Izbie Coachingu. Honorowy VP the International Society for Coaching Psychology. Partner Zarządzający ASK Expert