Doświadczenia zebrane z 21 lat - wskazówki, porady i narzędzia

 

 

 

?Alfabet zmian?  to książka dla każdego, kto wytycza sobie cele i szuka efektywnych sposobów na ich osiąganie. Znajdziesz tu wiele praktycznych wskazówek, dzięki którym łatwiej Ci będzie mierzyć się z trudnościami, które napotkasz na swojej drodze. Otrzymasz konkretne   narzędzia umożliwiające efektywne planowanie oraz zarządzanie niezbędnymi zasobami w postaci kapitału, dostępu do informacji oraz pozostałych czynników niezbędnych do realizacji Twojego celu.

Więcej o książce przeczytasz tutaj.

Książka zawierająca praktyczne ćwiczenia i wskazówki dla osób zajmujących się sprzedażą.

W ?Radości sprzedaży? znajdziesz wiedzę, dzięki której: nauczysz się budować wartość sprzedawcy, produktu, firmy; przygotujesz  się odpowiednio  do skutecznej sprzedaży; poznasz niestandardowe podejście do kosztu utraconych korzyści, doświadczysz procesu znajdywania skutecznych argumentów; dowiesz się, co naprawdę sprzedaje; otrzymasz wskazówki na pozyskanie nowych klientów; poradzisz sobie z większością obiekcji klienta; wyjdziesz  z rutynowego działania.

Więcej o książce przeczytasz tutaj.

 

 

Oddajemy dla Ciebie poradnik, który jest efektem naszej kilkunastoletniej pracy w obszarach efektywności osobistej i zawodowej. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw zadań na 30 dni, bo głęboko wierzymy i sprawdziliśmy to wielokrotnie, że mocno się angażując, nawet w tak krótkim czasie, jesteśmy w stanie zwiększyć swoją efektywność.

Trzymamy kciuki za Ciebie! Powodzenia!

Ania i Piotr

Więcej o poradniku przeczytasz tutaj.